Zimní Kunětice, Dolní Loučky, Velikonoční Zdešov, Chrudimská liga - Třemošnice, Okrsková soutěž Schořov, Semtěš, Noční Potěhy, Hostovlická prodnice, Noční Habry, 5. kolo KHL v Křeseticích, Memoriál F. Brože Prostřední Ves, Noční Semtěš, Zibohlavy, Močovice




 
Močovice nabíračka 13.9. 2014
Soutěže se zůčastnilo 9 dvojic mužů a 2 dvojice žen.
Za hostovlické muže : Jaroslav Joska (koš), Luboš Blažek (sání). Z velké konkurence obsadili předposlední místo ale přesto bojovali do posledních chvil, pro nás jsou stejně nejlepší i když při závěrečném vyhlašování vítězů a poražených před předáním cen jakoby vlastně ani neběželi  ! 
Za ženy: Hana Vitáková (koš), Tereza Široká (sání). Z malé konkurence jsme si prostě obhájili že to umíme a nebojíme se ani těch trapných připomínek o kterých je lepší se nezmiňovat každý ví o KH své,..
Zibohlavy - nabíračka 30. 8. 2014

1. Zibohlavy A 8:05

2. Drahobudice 8:22

3. Zibohlavy B 8:57

4. STS Chvojkovice Brod 8:82

5. Hostovlice 9:30

6. Křesetice B 9:73

7. Křesetice A 9:80

ženy:

1. Hostovlice 11:39
 

Náš tým reprezentovali: Jaroslav Joska ml.(koš) Lukáš Trekoval(sání) Jan Kropáček(stroj)

Tým žen reprezentovali: Hana Vitáková(koš) Tereza Široká(sání) Jan Kropáček(stroj)

Noční Semtěš 8. 8. 2014
(2. kola = sečtení obou časů)
1. Přelouč 50,46
2. Semteš 51,84
3. Starkoč 54,46
4. Třebosice 54,70
5. Hostovlice 58,94
6. Bílé Podolí 1:04,70
7. Dolní Bučice 1:45,90
8. Zbyslav 1:59,93
9. Bernardov 3:15,13

Výsledky ženy: 
1. Hostovlice 42,52
2. Semtěš 51,91
Tým mužů reprezentovali: Lukáš Trekoval(koš) Jaroslav Vančura(sání) Jan Kropáček(strojník) Přemysl Pokorný (béčka) Jaroslav Joska ml.(rozdělovač) Martin Navrátil (levý proud) Michal Bartoš(pravý proud)

Ženy reprezentovali: Lenka Trekovalová(koš) Hana Vitáková (sání) Jan Kropáček(strojník) Barbora Pokorná(béčka) Tereza Široká(rozdělovač) Iva Krejčíková(levý proud) Tereza Gočová(pravý proud)
Memoriál F. Brože v Prostřední Vsi 2. 8. 2014
muži:
1. Zruč nad Sázavou A 21,81
2. Zruč nad Sázavou 23,25 
3. Pertoltice 24,40 
4. Lomec 24,66 
5.Prostřední Ves 27,32 
6. Hostovlice 31,37 
7. Volavá Lhota 32,13 
8. ČHJ Zbraslavice 35,56 
9. Vickovice 39,34 
10. ČHJ Korotice 45,31 
11. Hranice NP 
ženy:
1. Malín 29,29 
2. Hostovlice 36,34 
3. Prostřední Ves NP 
 
Náš tým reprezentovali:Roman Bauer(koš) Lukáš Trekoval
(sání) Jan Stehlík(strojník) Jan Kropáček(béčka) Jaroslav Joska ml.(rozdělovač) Jaroslav Růžička(levý proud) Michal Bartoš(pravý proud)

Ženy reprezentovali: SDH Malín(koš) Hana Vitáková(sání) SDH Malín(stroj) Lenka Trekovalová (béčka) Tereza Široká(rozdělovač) Barbora Pokorná (levý proud) Tereza Gočová(pravý proud)
5. kolo KHL Křesetice - zkouška žen jak to chodí na lize 12. 7. 2014
Noční Habry 4. 7.
Výsledky MUŽI:
Petrovice A HB 19,87 1
Kýnice HB 21,35 2
Golčův Jeníkov HB 21,49 3
Příseka HB 21,90 4
Česká Bělá HB 22,49 5
Vepříkov A HB 22,89 6
Pohleď HB 23,00 7
Petrovice B HB 23,14 8
Střížov HB 23,37 9
Ostružno B HB 23,43 10
Kunemil HB 23,62 11
Světlá nad Sázavou HB 23,83 12
Kojetín HB 24,43 13
Jitkov HB 25,64 14
Ostružno A HB 26,11 15
Frýdnava HB 26,55 16
Hostovlice KH 28,58 17
Rozsochatec HB 30,65 18
Kozohlody KH 31,63 19
Krásná Hora HB 32,09 20
Malčín HB 33,63 21
Chrtníč B HB 35,62 22
Jilemník HB 36,69 23
Potěhy KH 38,84 24
Habry HB 46,85 25
Nová Ves u Chotěboře HB 48,50 26
Uhelná Příbram HB 49,38 27
Chrtníč A HB NP 28
Zboží HB NP 29

Náš tým reprezentovali:Lukáš Trekoval(koš) Jaroslav Vančura(sání)  Zdeněk Stehlík(strojník)  Přemysl Pokorný(béčka) Jaroslav Joska ml. (rozdělovač)  Jan Bartík(levý proud)  Michal Bartoš(pravý proud)
Běželo se na 3xB B75-113mm C52-79mm Startovné 200kč Terče srážecí Celkově jsme ujeli 28km 

ŽENY:
SDH-Ženy Okres Výsledný čas Celk. pořadí
Česká Bělá HB 22,59 1
Kojetín HB 23,94 2
Habry HB 26,10 3
Rozsochatec B HB 26,61 4
Uhelná Příbram HB 27,98 5
Světlá nad Sázavou HB 28,21 6
Frýdnava HB 29,45 7
Rozsochatec A HB 29,51 8
Chotěboř HB 30,73 9
Horní Krupá HB 35,25 10
Hostovlice KH 50,33 11
Jilemník HB NP 12

Ženy reprezentovali:Tereza Gočová(koš)  Hana Vitáková(sání)  Jolana Stehlíková(strojník)  Barbora Pokorná(béčka)  Tereza Široká(rozdělovač)  Jana Orlová(levý proud)  Iva Krejčíková(pravý proud) 
 
Hostovlická proudnice 28. 6. 2014
výsledky: 
 

Muži

1. Habry 30, 734

2. Prostřední Ves 32, 532

3. Hostovlice 32, 781

4. Golčův Jeníkov 33, 484

5. Potěhy 34, 640

6. Schořov 43, 094

7. Míčov - Sušice 54, 359

8. Zehuby 1,00, 985

9. Neškaredice 1,13, 078

10. Meziříčko NP

Ženy:

1. Hostovlice 33, 563

2. Malín 35, 157

3. Habry 36, 594

Náš tým reprezentovali:Jaroslav Joska ml.(koš) Martin Navrátil(sání)   Zdeněk Stehlík(strojník)  Lukáš Trekoval(béčka)  Stanislav Kolárik(rozdělovač)  Jan Bartík(levý proud)  Michal Bartoš(pravý proud)
 
Ženy reprezentovali:Tereza Gočová(koš)  Hana Vitáková(sání)  Jolana Stehlíková(strojník)  Bára Pokorná(béčka)  Tereza Široká(rozdělovač)  Jana Orlová(levý proud)  Michal Bartoš(pravý proud)
 
Běželo se na 3xB B75-113mm  C52-79mm  Startovné 100kč  Terče nástřikové  Celkově jsme ujeli 0km

 

 
Noční Potěhy 14. 6. 2014

Muži:

1. Skryje 29,12

2. ČHJ Polánka 38,14 

3. Hostovlice 40,63

4. Golčův Jeníkov 41,33

5. Schořov 44,59

6. Dolní Bučice 49,54

7. Neškaredice 1:04,64

8. Potěhy NP

ŽENY: 

1. Hostovlice 51,17

2. Skryje 54,81

Náš tým reprezentovali: koš+sání SDH Golčův Jeníkov 
Jan Kropáček(strojník) Lukáš Trekoval(béčka) Jaroslav Joska ml.(rozdělovač) Luboš Blažek(levý proud) Jaroslav Růžička(pravý proud)

Ženy reprezentovali:Tereza Gočová(koš) Hana Vitáková(sání) Jolana Stehlíková(strojník) Barbora Pokorná(béčka) Tereza Široká(rozdělovač) Jana Orlová(levý proud) Jana Polenská(pravý proud)

Semtěš 31. 5. 2014

1. útok dle pravidel požárního útoku

2. útok netradičně

Výsledné časy se sčítali.

Pořadí:

1.HOSTOVLICE 1,06, 79 

2.Starkoč 1,09, 45

3.Bílé Podolí 1,21,41

4.Lipovec 1,21,85

5.Dolní Bučice 1,24,03

6.Semtěš 1,34,94

7.Labětín 1, 45, 49

8.Zbyslav ,,A" 1, 53, 62

9.Jankovice 2,21,17

10.Zbyslav ,,B" 2,29,08

ŽENY 

1.HOSTOVLICE 1,29,42

2.Semtěš 1,34,62

3.Labětín 1,43,74

4.Třemošnice 2,07,49
 

Tým mužů reprezentovali: Roman Bauer (koš), Hana Vitáková (sání), Jan Kropáček (stroj), Lukáš Trekoval (béčka), Jaroslav Joska (rozdělovač), Michal Bartoš (pravý proud), Jan Bartík (levý proud).

Tým žen reprezentovali: Tereza Gočová (koš), Hana Vitáková (sání), Jolana Stehlíková (stroj), Barbora Pokorná (béčka), Tereza Široká (rozdělovač), Jana Polenská (pravý proud), Jana Orlová (levý proud)

Okrsková soutěž Schořov 17. 5. 2014

SDH HOSTOVLICE - MUŽI JIŽ 1OTI LETÝM

MISTREM OKRSKU Č. 7



ženy:
1. HOSTOVLICE 31, 82
2. Tupadly 47,80

náš tým reprezentovali: Tereza Gočová (koš), Hana Vitáková (sání), Jolana Stehlíková (stroj), Barbora Pokorná (Béčka), Tereza Široká (rozdělovač), Jana Orlová (levý proud), Jana Polenská (pravý proud)
Muži: 
1. Hostovlice 32, 49
2. Potěhy ,,A" 36, 52
3. Potěhy ,,B" 37, 37
4. Drobovice 38, 00
5. Bratčice 38, 32
6. Tupadly 42, 59
7. Okřesaneč 46, 34
8. Zehuby 55,84
9. Schořov 56, 00
 
Náš tým reprezentovali: Jaroslav Joska (koš), Martin Navrátil (sání), Zdeněk Stehlík (stroj), Jan Kropáček (béčka), Stanislav Kolárik (rozdělovač), Jan Bartík (levý proud), Michal Bartoš (pravý proud).

 
Chrudimská liga - Třemošnice 3. 5. 2014
Pořadí:
1. Zbožnov B 23,51
2. Zbožnov A 23,95
3. Výsonín 24,21
--
24. Chrudim 43,33
25. HOSTOVLICE 47,50
26. HZS Pardubice 49,89
--
30.,..

Náš tým reprezentovali:Roman Bauer(koš) Luboš Blažek(sání) Jan Kropáček(strojník) Lukáš Trekoval(béčka) Jaroslav Joska ml.(rozdělovač) Jan Bartík(levý proud) Michal Bartoš(pravý proud)

Běželo se na 3xB B75-113mm C52-79mm Startovné 150kč
Terče nástřikové Celkově jsme ujeli 22km

 
Velikonoční Zdešov 19. 4. 2014
Pořadí:
1. Bohdalín 15, 17
2. Žďár 15, 24
3. Heřmaneč 15, 59
--
19. Markvarec 18, 21
20. HOSTOVLICE 18, 31
21. Mníšek 18, 56
--
33. Nová Včelice 29, 93
34. - 40. NP

Náš tým reprezentovali: Roman Bauer (koš), SDH Potěhy (sání), Jan Kropáček (stroj), Lukáš Trekoval (béčka), Jaroslav Joska ml. (rozdělovač), Jan Bártík (levý proud), SDH Žďár (pravý proud) 

Běželo se na 2B.
Terče sklopné.
Startovné 200 Kč. 
Celkem jsme ujeli 210 km.
 
Zimní Kunětice 4. 1. 2014
Pořadí:
1. Čeperka N 15, 43
2. Kunětice 15, 50
3. Myštěves 15, 68
--
17. HOSTOVLICE 19, 05
--
27. Výsnín 24, 81
 
Náš tým reprezentovali: Koš - Roman Bauer, Sání - Petr Výborný, Stroj - Jan Kropáček, B - Lukáš Trekoval, Rozdělovač - Jaroslav Joska, LP - Jan Bartík, PP - Michal Bartoš
Běželo se na 2B, terče sklopné, startovné 200 Kč, Celkově jsme ujeli 110 km.
 
Dolní Loučky 23. 2. 2014
Pořadí:
1. Nesvačilka 18,19
2. Kuřim 18, 61
3. Hrobice 18,66
4. Rosice 19,74
5. - 15.,......
16. HOSTOVLICE 32, 28
17.- 20. ,..

 
Náš tým reprezentovali: Roman Bauer (koš), Petr Výborný (sání), Jan Kropáček (stroj), Lukáš Trekoval (béčka), SDH Jindice (rozdělovač), Luboš Blažek (levý proud), Michal Bartoš (pravý proud)

Běželo se na 3xB, terče sklopné. Ujeli jsme 220 km.
 
21.12.2014 13:34:39
johny.martin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one