O pohár tří království, Dolnoloučská zima, Velikonoční soutěž Zdešov, Meziříčko, Úmyslovice Jizerská liga,
Noční Potěhy, Vlkaneč, Hostovlická proudnice, Noční Habry, Močovická proudnice, Netradiční Okřesaneč,
Prostřední Ves, Habry, Noční Seč, Noční Kladno, Okrsková soutěž Tupadly, Netradiční Přibyslavice, Poslední sání Pňov, Široký Důl, Český Rudoholec
Dolnoloučská zima
pořadatel: SDH Dolní Loučky
24.2.2013
Soutěže se účastnilo celkem 13 družstev mužů a 5 družstev žen.
Soutěžní družstvo:
Roman Bauer (koš), výpomoc Kuřimská Nová Ves (savice), Jan Kropáček (stroj), Lukáš Trekoval (béčka),
Jaroslav Joska (rozdělovač), Jaroslav Růžička (pravý proud), Michal Bartoš (levý proud)

 Pořadí muži  Čas (s)
     1.   Kuřim "B"
     2.   Čeperka
     3.   Hrobice
-
     6.   Hostovlice
20,21
21,66
23,34
-
26,34

.

O pohár tří království
pořadatel: SDH Kunětice, trať: SDH Ráby
5. 1. 2013
Soutěžní sezóna započata 5. ledna 2013 pod Kunětickou horou na prvním ročníku zimní soutěže v požárním útoku družstev mužů a žen, kterou pořadatelé prezentují pod názvem O pohár tří království.
Soutěže se účastnilo celkem 23 družstev mužů a 7 družstev žen.
Soutěžní družstvo:
Roman Bauer (koš), Petr Výborný (savice), Jan Kropáček (stroj), Lukáš Trekoval (béčka),
Jaroslav Joska (rozdělovač), Jaroslav Růžička (pravý proud), Luboš Blažek (levý proud)

 Pořadí muži Čas (s) 
     1.    Pšánky
     2.    Havlovice
     3.    Čeperka
-
     20.   Hostovlice
15,49
16,01
16,10
 -
31,09

Velikonoční soutěž Zdešov 30. 3. 2013
Pořadí:
1. Zďár 15,66
2. Jakubov 15,88
3. Strmilov 16,34
4. Chlum u Křemže 16,62
5. Slanv 17.55
6. Chlum u Třeboně 17,66
--
31. Hostovlice 27,08
32. Zahrádkv 30.23
--
43. Novosedlv nad Ležárkou NP

Náš tým reprezentovali: Roman Bauer(koš) Petr Výborný(sání) Jan Kropáček(strojník) Lukáš Trekoval(béčka) Jaroslav Joska ml.(rozdělovač) Jaroslav
Růžička(levyp roud) Jakub Švenka SDH Potěhy(pravy proud)

Běželo se na 2xB B65-100mm C42-65mm

Terče sklopné Startovné 200kč

Celkově jsme ujeli 210km
Meziříčko 4. 5. 2013



 

Pořadí:
1. Maršovice 18,35 
2. Benetice 18,38
3. Cikov  19,07 
4. Katov 19,84
5. Radostín nad Oslavou 20,07 
6. Velké Meziříčí A 20,98 
7.Meziříčko 21,11
8. Krokočín  21,34 
9. Litava 21,67 
10. Velké MeziříčíB 22, 73
11. Hostovlice 24,12 
12. Řehořov 32,60 
13. Dobroutov NP 
14. Netín NP 
15. Hluboké NP 
16. Petrovice NP

Náš tým reprezentovali :Lukáš Trekoval(koš) Luboš Blažek(sání) Roman Seknička( SDH Meziříěko-strojník) Michal Bartoš(béčka)
Jaroslav Joska ml.(rozdělovač) Jan Bártík(levý proud) Jaroslav Růžička(pravý proud)

Běželo se na 3xB B65_100mm C42
Terče srážecí
Celkově jsme ujeli 140km
Startovné 150kč
Úmyslovice jizerská liga 12. 5. 2013
Pořadí:
1. Renmotor Jinolice I7,54
2. Pšánkv A  17,94
3. Libuň 18,07 
4. Bašnice 19,09
5. Tatobitv 18,44 
6. Podůlší 18,54
7. Pšánlcv B  18,57
8. Svchrov 19,03
9. Kosrnonosy 19,09 
10. Jirkov 19,18
11. Mladěiov  19,24 
12. Dneboh 20,09 
13. Dobšín Kamenice 20,57 
14. Skoda Auto 21,62
15. Hostovlice 26,27 
16. Umvslovice NP
17. Benešov u Semil NP
18. Veselá NP
19. Lestkov NP
20. Velichovkv A NP
21. Krásná Ves NP
22. Podůlší B NP
23. KarlinkvA NP

Náš tým reprezentovali: Roman Bauer(koš) Petr Výborný (sání) Jan Kropáček(strojník) Lukáš Trekoval(béčka)
Jaroslav Joska ml.(rozdělovač) Michal Bartoš(levý proud) (SDH Úmyslovice-pravy proud)

Běželo se na 3xB B65_100mm C42
Terče srážecí
 Celkově jsme ujeli 114km
Startovné 150kč
Získali jsme 1 bod do JL

 
Noční Potěhy 1. 6. 2013
Pořadí:
1. Křesetice A 19,82
2. Kynice 24.34
3. Petrovice 22,37
4. Hostovlice 22,95
5. Křesetice B 23, 87
6. Dobrovítov 24, 79
7. Potěhy 29,06
8. Frýdnava 30,02
9. Bratčice 34,66
10. Tupadly  32,36
11. Žlebské Chválovice 33,98
12. Vilémov 35,44
13. Golčův Jeníkov 40, 71
14. Drobovice 42,9
15. Chlum NP

Náš tým reprezentovali: Jaroslav Joska ml.(koš) Jaroslav Vanrčura(sání) Zdeněk Stehiík(strojník) Jan Kropáček(béčka)
Stanislav Kolárik(rozdělovač) Michal Bartoš(levy proud) Jan Bártík(pravy proud)

Běželo se na 2xB B75-113mm C42
ujeli jsme 10km
Startovné 200kč
Terče sklonné
 
Vlkaneč 22. 6. 2013
Pořadí:
1. Kozohlody 32.60
2. Dobrovítov A 32,94
3. Hostovlice hosté 33,20
4. Vlkaneč B 35,70
5. Vlkaneč A 43,10
6. Vlkaneč C 46,80
7. Zbýšov 47,70
8. Sebestenice 51,20
9. Dobrovítov B 59,00
10. Damírov KH 60,50

Naš tým reprezentovali:Joska Jaroslav ml.(koš) Petr Výborný(saní) Zdeněk Stehlík(strojník) Lukáš Trekoval(béčka) Stanislav Kolarik(rozdělovač) Jan Kropáček (levý proud) Michal Bartoš (pravý proud)

Běželo se na 3XB 875-113mm C52-79mm
Ujeli jsme 26km
Terče nástřikové
 
Hostovlická proudnice 29. 6. 2013
Pořadí muži:
1. Golčův Jeníkov 29,48
2. Meziříčko 29,84
3. Potěhy 30,93
4. Třemošnice 33,64
5. CHJ Kluky 34,25
6. Prostřední Ves 38,26
7. Tupadly 38,42
8. Míčov-Sušice 38,73
9. Habry 4I,59
10. Ostružno 51,00
11. Uhelná Příbram 59,93
12. Hostovlice NP
 
 
Pořadí ženy:
1. Hostovlice 29,26 
2. Uhelná Příbram 39,76
3. Třemošnice 47,04
4. Habry NP

 
Náš tým reprezentovali: Jaroslav Joska ml.(koš) Petr Výborný(sání) Zdeněk Stehlík(strojník) Jan Kropáček(béčka) Stanislav Kolárik(rozdělovač) Michal Bartoš(levy proud) Jaroslav Růžička(pravyp roud)

Ženy reprezentovali :Roman Bauer(koš) Hana Vitáková(sání) Jolana Stehlíková(strojník) Martina Růžičková(béčka) Tereza Široká(rozdělovač) Jana
orlová(levy proud) Jana Polenská(pravý proud)

Běželo se na 3xB B 75_113mm C 52-79mm
Terče nástřikové
 
Noční Habry 5. 7. 2013
Pořadí:
1. Kýnice B 20,88
2. Vepříkov 23,45
3. Golčův Jeníkov 23,54 
4. Uhelná Příbram 24,14
5. Pohleď 24,29 
6. Hostovlice 24,61 
7. Kunemil 25,35 
8. Frydnava 25,89
9. Rozsochatec 26,94 
10. Habry 27,71 
11. Ostružno B 28,54
12. Potěhy 28,65

Náš tým reprezentovali;Jaroslav Joska ml.(koš) Petr Výborný(sání) Zdeněk Stehlík(strojník) Jan Kropáček(béčka) Stanislav Kolárik(rozdělovaě) Jan Bártik(levý proud) Michal Bartoš (pravy proud)

Běželo se na 3xB B75_113mm C52-79mm Terče vyrážecí

Startovné 200kč Celkově jsme ujeli 28km
 
Močovická proudnice 13. 7. 2013
Pořadí:
1. Jinice 25,93
2. CHJ Křesetice 27,93
3. Nové Dvory 29,92
4. Močovice 30,47 
5. Hostovlice 32,09
6. Souňov 34,47
7. Prostřední Ves 38,01
8. CHJ Kluky 8,15
9. Vodranty 46,9
 
Pořadí ženy:
1. Uhlířské Janovice 27,95
2. Hostovlice 30,85
3. Močovice 32,O7
4. Nové Dvory 42,28
5. Prostřední Ves 44,72

Náš tým reprezentovalii :Roman Bauer(koš) Petr Výborný (sání) Jan Kropáček( strojník) Jaroslav Joskaml.(rozdělovač) Jan Bartík(levý proud) Michal Bartoš (pravy proud)

ženy reprezentovali: SDH Uhl. Janovice(koš) Hana Vitáková(sání) SDH Uhl. Janovice(stroj ) Martina Růžičková (béčka) Tereza Široká(rozdělovač) Jana Orlová(levý proud) Jana Polenská(pravý proud)

Běželo se na 3xB 875-113mm C52-79mm
Terče nástřikové
Startovné 100kč
Celkově jsme ujeli 28km
 
Netradiční Okřesaneč 20. 7. 2013
Pořadí:
1. Květnov B  48,47
2. Potěhy 48, 81
3. Golčův Jeníkov 49,53
4. Skrvie 49,85
5. Dobrovítov 52,44
6. Květnov A 53,78
7. Okřesaneč A  1:05:81
8. Hostovlice 1:21:56
9. Okřesaneč B 2:06:44
 
Náš tým reprezentovali:Roman Bauer(koš) Petr Výborný(sání) Jan Kropáček(strojník) Lukáš Trekoval(béčka) Jaroslav Joska mi.(rozdělovač)
 Michal Bartoš (levy proud) Jan Bartík (pravy proud)

Běželo se na 3xB B75_113mm C52-79mm
Terče sráŽecí
Startovné 200kč
Celkově jsme ujeli 4km
 
Prostřední Ves 3. 8. 2014
Pořadí:
1. Zruč nad Sázavou 21, 16
2. Hostovlice 22, 28
3. Petroltice 23, 06
4. Prostřední Ves A 24, 47
5. Prostřední Ves B 31, 50
6. Vickovice 21, 31 
 

Náš tým reprezentovali: Roman Bauer (koš), Jan Kropáček (sání), Zdeněk Stehlík (stroj), Lukáš Trekoval (béčka), Jaroslav Joska (rozdělovač),
Jan Bartík ( pravý proud), Michal Bartoš (levý proud)
Habry 10. 8. 2013
Pořadí:
1. Vepříkov  19,49
2. Příseka 19,53
3. Petrovice 19,60
4. Kunemil 24,09
5. Golčův Jeníkov 20, 50
6. Malčín A 21,49
7. Hostovlice  23,03
8. Světlá nd Sázavou 23,34
9. Rozsochatec 24,07
10. Habry 24,75
11. Chotěboř 25,67
12. Malčín B 25,82
13. Fnýdnava 26,67
14. Chrtníč 41,27

Náš tým, reprezentovali :Roman Bauer(koš ) Petr Výborný(sání) SDH Frydnava(stroj) Lukáš Trekoval(béčka) Jaroslav Joska ml.(rozdělovač)Daniel Bročka(levý proud) Jan Bartik(pravý proud)

Běželo se na 3xB B75-1l3mm C52-79mm
Terče srážecí
Startovné 150kč
Ujeli jsme 28km
 
Noční Seč 16. 8. 2013
Pořadí:
1. CHJ Hlinsko 24,61
2. Choltice 25,38
3. Seč 25,48
--
29. Hostovlice49,33
30. Ostružnožno B 32,30
--
Náš tým reprezentovali: Jaroslav Joska ml.(koš) Petr Výborný(sání) Zdeněk Stehlík(strojník) Jan Kropáček(béčka) Stanislav Kolárik
(rozdělovaě) Jan Bartik(levy proud) Michal Bartoš(levý proud)

Běželo se na 3xB B75-113mm C52-79mm
Terče nástřikové
 
Noční Kladno 24. 8. 2013
Pořadí:
1. Malinné  25,79
2. Kladno B 26,15
3. Holetín 26,45
--
7. Hostovlice 30,71 
--
21. oldřiš B 1:31,06
22. Skuteč NP
23. Hamry NP

Náš tým reprezentovali: Roman Bauer(koš) Luboš Blažek(sání) Jan Kropáček(strojník) Lukáš Trekoval(béčka) Jaroslav Joska ml (rozdělovač)
Jan Bártik(levý proud) Michal Bartoš(pravý proud)

Běželo se na 3xB B75-113mm C52-79mm
Terče nástřikové
Startovné 100kč
Ujeli jsme 108km
 
Okrsková soutěž Tupadly 7. 9. 2013
Pořadí muži:
1. Hostovlice 30,53
2. Drobovice 46,47
3. Tupadly 47,36
4. Potěhy 50,50
5. Zehuby I:07,89

Pořadí ženy:
1. Hostovlice 35,62 
2. Tupadly 1:27,09


Náš tým reprezentovali:Jaroslav Joska ml.(koš) Michal Kropáček(sání) Zdeněk Stehlík(strojník) Lukáš Trekoval(béčka) Stanislav Kolárik(rozdělovač) Jan Kropáček(levý proud) Michal Bartoš(pravý proud)

Tým Žen reprezentovali:Roman Bauer(koš) Petr Výborný(sání) Jolana Stehlíková(strojník) Barbora Pokorná(béčka) Tereza Šiiroká (rozdělovač )
 Iva Krejčíková(levý proud) Jana Polenská(pravý proud)
Běželo se na 3xB B75-113mm C52-79mm
Terče nástřikové
Startovné 300kč
Ujeli jsme 12km
 
Netradiční Přibyslavice 14. 9. 2013
Pořadí:
1. Hostovlice 28,10
2. Kozohlody 33,30
3. Přibyslavice 53,60
4. Březí 56,60
5. Klucké Chválovice 1:14,00
6. Zbýšov 1:35,00
7. Sebestenice 1:35,00
8. Vlkaneč NP

Náš tým reprezentovali:Jaroslav Joska ml.(koš) Roman Bauer(koš ) Petr Výborný (sání) Zdeněk Stehlík( strojník) Lukáš Trekoval(béčka)
Jan Bartik(levý proud) Michal Bartoš (pravý proud)
Běželo se na lxC C52-79mm
Terče srážecí
Startovné 100kč
Ujeli jsme 12km
 
Poslední sání Pňov 2013
Pořadí:
1. Horní Měcholupy 19,09
2. Zibohlavy 19,25
3. Drahobudice  19,56
--
12. Hostovlice 23,64
--
31. Hořátev 48,78

Náš tým reprezentovali;Lukáš Trekoval(koš) Petr Výborný(sání) Zdeněk Stehlík(strojník) Jan Kropáček(béčka) Jaroslav Joska ml. (rozdělovač)
Jan Bártík(levý proud) Michal Bartoš(pravý proud)

Běželo na 3xB B75-113mm Cs2-79mm
Terče srážecí
Startovné 100kč
Celkově jsme ujeli 92km
 
Široký Důl 26. 10. 2013
Pořadí:
1. Zbora A 14,44
2. Kunčice - Letohrad 14,41
3. Mladcová 14,42
4. Podwsoká 14,44
5. Brumov A14,63
--
97. Hostovlice 30,75 
--
143. Slenotice NP

Náš tým reprezentovali: Roman Bauer(koš) Petr Výborný(sání) Jan Kropáček(strojník) Lukáš Trekoval(béčka) Jaroslav Joska
ml.(rozdělovač) Jan Bártik(levý proud) Michal Bartoš(pravý proud)

Běželo se na 2xB B65-100mm C42
Celkově jsme
ujeli 150 km
Startovné 500kč
Terče sklopné
 
Český Rudoholec 7. 12. 2013
Pořadí:
1. Krasonice 15,45
2.Dvorce 16.48
3. Cválkov  16, 66
--
36. Hostovlice 30,33
--
46. Žďár NP

Náš tým reprezentovali:Roman Bauer(koš) Petr Výborný(sání) Jan Kropáček(strojnik) Lukáš Trekoval(béčka) Jaroslav
Joska ml. (rozdělovač) Jan Bartík(leyý proud) SDH Zdešov(pravy proud)

Běželo se na 2xB B65_100mm C42
Celkově jsme ujeli 232km
Startovné 300kč
Terče sklopné
 
21.04.2014 13:02:53
johny.martin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one