Okrsková soutěž Okřesaneč, ČHJ - Župní soutěž SDH Polánka, Noční Potěhy, Noční Choltice, Frýdnavská savice, Noční Habry, Memoriál Františka Procházky, KHL Křesetice, ŽL Meziříčko, Netradiční Okřesaneč

Netradiční Okřesaneč

datum
výsledky
 

Ždárská liga - Meziříčko

10.9.2011

SDH Hostovlice: Martin Zeman (koš), Michal Kropáček (sání), Zdeněk Stehlík (stroj), Jaroslav Joska ml. (béčka), Stanislav Kolárik (rozdělovač), Petr Kaňka (levý proud), Jaroslav Růžička (pravý proud).


Výsledky


Kutnohorská hasičská liga - Křesetice

3.9.2011

SDH Hostovlice: Jaroslav Joska ml. (koš), Petr Výborný (sání), Zdeněk Stehlík (stroj), Jiří Prchal (béčka), Jan Kropáček (rozdělovač), Roman Bauer (levý proud), Jaroslav Růžička (pravý proud).


Článek a fotky na SDH Nové Dvory


Memoriál Františka Procházky - Horka II

20.8.2011

SDH Hostovlice: Jaroslav Joska ml. (koš), Michal Kropáček (sání), Zdeněk Stehlík (stroj), Jiří Prchal (béčka), Stanislav Kolárik (rozdělovač), Roman Bauer (levý proud), Jaroslav Růžička (pravý proud).


Článek a fotky na SDH Nové Dvory


Noční Habry

8.7.2011

SDH Hostovlice: Jaroslav Joska ml. (koš), Petr Výborný (sání), Zdeněk Stehlík (stroj), Jan Kropáček (béčka), Stanislav Kolárik (rozdělovač), Daniel Bročka (levý proud), Jaroslav Růžička (pravý proud).

Pořadí Čas (sec)
  1.   Kunemil  21,37
  2.   Petrovice II
 21,47
  3.   Žižkovo Pole II
 21,51
  4.   Světlá nad Sáz.
 21,94
  5.   Kynice
 22,26
  6.   Smilov  23,18
  7.   Příseka
 23,40
  8.   Hostovlice
 23,41
  9.   Dolní Krupá II
 23,53
 10.  Žižkovo Pole I
 23,97
 11.  Petrovice I
 25,09
 12.  Dobkov
 25,46
 13.  Ostružno I
 26,01
 14.  Česká Bělá
 26,31
 15.  Ostružno II
 28,17
 16.  Frýdnava  28,61
 17.  Dolní Krupá I
 29,21
 18.  Klouzovy
 30,38
 19.  Břevnice
 30,45
 20.  Lipnice nad Sáz.
 31,12
 21.  Habry I
 31,16
 22.  Pohled
 31,43
 23.  Tupadly  31,70
 24.  Květnov I
 32,52
 25.  Rozsochatec
 33,89
 26.  Kyjov
 34,62
 27.  Horní Krupá
 35,05
 28.  Vadín
 37,46
 29.  Chotěboř
 37,61
 30.  Uhelná Příbram
 37,74
 31.  Vepříkov
 41,85
 32.  Chotěboř
 41,90
 33.  Habry II
 43,95
 34.  Libice nad Dou.
 48,16
 35.  Květnov
 49,34
 36.  Zboží  51,99
 37.  Chrtníč
 57,44
 38.  Nová Ves u Chot.
 124,09

Fotky: Noční Habry


Frýdnavská savice

2.7.2011
Soutěž v PS 12, starý způsob. 
Touto cestou děkujeme SDH Frýdnava za zapůjčení stříkačky PS 12.

Nás tým reprezentovali: Jaroslav Joska ml. (koš), Luboš Blažek (sání), Zdeněk Stehlík (stroj), Martin Navrátil (béčka), Jan Kropáček (rozdělovač), Daniel Bročka (levý proud), Jaroslav Růžička (pravý proud).
Pořadí Čas
  1.  Dobrovítov - M 50,22
  2.  Hostovlice - M 50,96
  3.  Frýdnava - M 53,82
  4.  Habry - M 54,07
  5.  Golčův Jeníkov B - M 54,37
  6.  Hradec - M 56,27
  7.  Chrtníč - M 58,41
  8.  Frýdnava - Ž 60,58
  9.  Golčův Jeníkov A - M 64,97
 10. Golčův Jeníkov - Ž 71,81
 11. Dobrovítov - Ž 78,56
 12. Habry - Ž 80,91
 13. Ostružno D



Memoriál Václava Handlíře

Soutěž v nočních požárních útocích mužů a žen

1.7.2011

Nás tým reprezentovali: Jaroslav Joska ml. (koš), Luboš Blažek (sání), Zdeněk Stehlík (stroj), Jan Kropáček (béčka), Stanislav Kolárik (rozdělovač), Martin Navrátil (levý proud), Jaroslav Růžička (pravý proud).

Celkem: 19 družstev mužů a 7 žen.

Pořadí  Čas (sec)
1.   Zbožnov 22,23
2.   Choltice 23,76
3.   Hrobice  24,91 
4.   Kostelec u HM  25,96
5.   Slepotice  26,60
6.   Hostovlice 26,97
7.   Rosice 30,32
8.   Svinčany 30,56
9.   Břehy 30,62
10.   Dašice 33,47
11.   Dubany 34,65 
12.   Licomělice 37,33
13.   Semtěš A 38,35
14.   Svojšice jun. 40,70
15.   Svojšice  43,00
16.   Valy 43,07
17.   Semtěš B 47,48
18.   Lipoltice NP
19.   Rohovládova Běla NP


Noční Potěhy

28.5.2011

Nás tým reprezentovali: Jaroslav Joska ml. (koš), Luboš Blažek (sání), Zdeněk Stehlík (strojník), Stanislav Kolárik (rozdělovač), Jan Kropáček (levý proud), Jaroslav Růžička (pravý proud).

Neuvěřitelné se stává skutečností. I v 6 lidech je možné vyhrát.

SDH Čas (sec.)
1.   Hostovlice 29,67
2.   Potěhy 31,43
3.   Bratčice 39,75
4.   Žleby 45,76
5.   Tupadly 47,37
6.   Okřesaneč 57,04
7.   Počátky NP
Fotky: Noční Potěhy

ČHJ - Župní soutěž SDH Polánka

21.5.2011

SDH HOSTOVLICE: Jaroslav Joska ml., Jaroslav Vančura, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička a Daniel Bročka

 Družstvo - muži
PÚ + Štafeta
  1.   Hostovlice
 0:57,05 min
  2.   Polánka "B"
 1:01,98
  3.   Chlístovice "A"
 1:04,94
  4.   Zdeslavice
 1:06,25
  5.   Polánka "A"
 1:13,37
  6.   Chlístovice "B"
 1:15,47
  7.   Lomec
 1:16,43
  8.   Roztěž
 2:05,45
 Družstvo - ženy
 
  1.   Polánka
 1:04,28
  2.   Zdeslavice  1:18,79

Fotky: ČHJ – Župní soutěž SDH Polánka


Okrsková soutěž Okřesaneč

14.5.2011

Již po sedmé za sebou!!!

Mistři: Jaroslav Joska ml., Michal Kropáček, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička a Martin Navrátil

Muži Čas (sec)
1. Hostovlice 28,96
2. Potěhy 31,43
3. Tupadly 33,56
4. Bratčice 38,15
5. Okřesaneč 53,29
6. Zehuby 53,81
7. Drobovice 70,54
Ženy  
1. Okřesaneč 37,76
2. Tupadly 44,48
Žáci  
1. Potěhy 42,25

14.05.2011 22:21:49
johny.martin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one