Okrsková soutěž Skryje (okrsek č. 1 HB), Okrsková soutěž Žleby (okrsek č. 7 KH), Vepříkov, Noční útoky Choltice, Noční Habry, Noční Seč (OLOCH), Močovická proudnice, Netradiční Okřesaneč, O Pohár SDH Meziříčko, KHL - Horka II, Ukončení soutěžní sezóny 2010

Ukončení soutěžní sezóny 2010


3.10.2010

Hasiči Hostovlice: Jaroslav Joska ml., Michal Kropaček, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička a Martin Navrátil

Družstvo Levý proud Pravý proud
  23:359 28:093
Hostovlice NP NP
  22:328 22:390
  32:047 32:625
Potěhy 31:719 28:250
  28:641 26:782

fotky: Ukončení soutěžní sezóny 2010


KHL - Horka II


2.10.2010


SDH Hostovlice: Jaroslav Joska ml., Radek Šťastný (SDH Frýdnava), Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička a Martin Navrátil


Družstvo
Čas
1. Červený Hrádek B 31,95
2. Uhlířské Janovice 32,98
3. Kořenice 34,10
4. Močovice 35,62
5. Červený Hrádek A 35,69
6. Církvice 36,43
7. Nové Dvory 37,38
8. Zibohlavy 38,16
9. Old Stars Tým 38,58
10. Rodovesnice I. 39,82
11. Křesetice 40,31
12. Horka II (mimo) 41,87
13. Hostovlice (mimo) 43,40
14. Suchdol 48,35
15. Poličany 48,44
16. Onomyšl 49,76
17. Malešov 50,47
18. Konárovice 55,30
19. Vlastějovice (mimo) 1:07,44

fotky: KHL - Horka II


O Pohár SDH Meziříčko


25.9.2010

SDH Hostovlice: Jaroslav Joska ml., Michal Kropáček, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička a Petr Kaňka

Družstvo  Lepší čas
 Výsl. čas
1. Benetice  P 17,48
17,93
2. Netín Cirkus  P 18,36
18,59
3. Lhotky Sport  P 18,40
18,65
4. Lavičky  P 17,04
19,18
5. Meziříčko  P 18,68 19,34
6. Radostín n. Os.  L 19,34
19,36
7. Kamenička A  L 19,77 20,78
8. Kamenička B  P 23,37
25,70
9. Měřín  L 24,59
26,87
10. Jasenice  P 27,29
27,37
11. Hostovlice  L 22,46
31,79
12. Dobroutov  P 22,31
36,68
13. Čikov  NP NP



Netradiční hasičská soutěž Okřesaneč


18.9.2010

Sestava: Jaroslav Joska ml., Martin Navrátil, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička a Daniel Bročka.

Pořadí MUŽI
Čas
1.  Skryje 0:41,65
2.  Hostovlice 0:54,57
3.  Okřesaneč 0:58,04
4.  Bratčice 0:58,33
5.  Tupadly 1:00,05
6.  Potěhy 1:38,32
Pořadí ŽENY
 
1.  Okřesaneč 0:57
2.  Skryje 0:59
3. Tupadly 2:38
Pořadí ŽÁCI
 
1.  Potěhy 0:31,57

Fotky: Okřesaneč


Močovická proudnice


21.8.2010


SDH Hostovlice: Jaroslav Joska ml., Jaroslav Vančura, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička a Daniel Bročka.

  Pořadí MUŽI
1. pokus 2. pokus
1.  Močovice 35,49 30,57
2.  Církvice "B" 43,35 38,32
3.  Hostovlice 39,33 39,09
4.  Církvice "A" 39,34 40,85
5.  Polánka 48,15 44,94
6.  Vodranty 53,40 1.02,78
  Pořadí ŽENY
1.  Polánka 52,45 45,94

---

Večerní soutěž Seč 2010 VIII. ročník

Otevřená liga okresu Chrudim


20.8.2010

Startovalo celkem 62 družstev,  47 muži a 15 ženy.

SDH Hostovlice: Jaroslav Joska ml., Michal Kropácek, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička a Martin Navrátil.


----

Noční Habry


9.7.2010

58 družstev, 40 muži a 18 ženy

Vzorně reprezentovali: Jaroslav Joska ml., Michal Kropáček, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička a Daniel Bročka.

1. Kunemil  19,94
2. Příseka  21,46
3. Olešná I.  21,51
4. Žižkovo Pole  22,50
5. Petrovice II.  22,53
6. Hostovlice  23,57
7. Dobkov  23,68
8. Ostružno  24,41
9. Rozsochatec  24,54
10. Habry II.  25,22
11. Kynice  25,57
12. Olešná II.  25,58
13. Uhelná Příbram  26,02
14. Frýdnava  26,03
15. Malčín I.  27,81
16. Světlá nad Sáz.  28,24
17. Habry I.  28,67
18. Ostružno II.  28,76
19. Vepříkov  29,04
20. Lipnice nad Sáz.  29,41
21. Libice nad Dou.  29,44
22. Příjemky I.  29,82
23. Sobiňov II.  30,21
24. Příjemky II.  32,39
25. Česká Bělá  32,89
26. Pohled  33,24
27. Sedletín  33,55
28. Malčín II.  33,74
29. Zboží  34,22
30. Bílek  35,45
31. Horní Krupá  36,96
32. Tupadly
 37,58
33. Petrovice I.  39,64
34. Svinný  40,05
35. Chrtníč  47,41
36. Smilov  NP
37. Žižkovo Pole  NP
38. Sobiňov  NP
39. Kojetín  NP
40. Dolní Krupá  NP

---

Memoriál Václava Handlíře

Noční útoky 2010 Choltice


25.6.2010

Hostovlice

---

Memoriál Miloslava Zadražila

O pohár starosty obce Vepříkov


12.6.2010

SDH Hostovlice:


cop

Okrsková soutěž Žleby

Oslava 130. výročí založení hasičského sboru ve Žlebech


5.6.2010

Okrsek č.7 (okres KH)

Hostovlice:
Jaroslav Joska ml., Michal Kropáček, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáčk, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička, Petr Kaňka

Pořadí

Čas

1.

Hostovlice

38,68

2.

Tupadly

40,72

3.

Potěhy

43,13

4.

Okřesaneč

44,28

5.

Zehuby

1:01,38

6.-7.

Bratčice

D

6.-7.

Žleby

D

Žáci

 

 

Bratčice

27,30

Oslava 130 let

 

1.

Žleby - ženy

57,12

2.

Tupadly - ženy

1:00,14

3.

Žleby - veteráni

1:00,64




Okrsková soutěž Skryje


29.5.2010

Okrsek č.1 Golčův Jeníkov (okres HB).

Družstvo Hostovlic nastoupilo ve složení:
Jaroslav Joska ml., Jaroslav Vančura, Zdeněk Stehlík, Jan Kropáček, Stanislav Kolárik, Jaroslav Růžička, Daniel Bročka

 Pořadí - muži
 Čas
 1. Skryje  28,16
 2. Vilémov  34,22
 3. Golčův Jeníkov
 34,76
 4. Podmoky  44,05
 5. Stupárovice  45,29
 6. Římovice  52,22
 Pořadí - ženy
 
 1. Golčův Jeníkov
 25,64
 2. Skryje  44,51
 Žáci  
   Golčův Jeníkov ml.
 42,88
   Golčův Jeníkov st.
 17,81
 Hosté
 
1. Hostovlice 24,11
2. Bousov 25,??
3. Okřesaneč 44,02
12.06.2010 11:15:29
johny.martin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one