Okrsková soutěž v Drobovicích, Noční soutěž Choltice, Hasičská soutěž "Noční Habry", Močovská proudnice, Soutěž v Habrech, Loučení se sezónou a Hasičská soutěž Meziříčko.

Okrsková soutěž v Drobovicích

17.5.2008

Okrsková soutěž v požárním útoku se konala 17. května v Drobovicích.
     Naše družstvo ve složení: Stehlík Zdeněk, Jaroslav a Jan, Kropáček Michal, Joska Jarda ml., Kolárik Standa, Kaňka Petr a Růžička Jarda.

Již po čtvrté za sebou jsme vyhráli!!!

Čas nebyl moc dobrý, ale ostatní týmy byly o třídu horší.

27.6.2008

V pátek 27. června jsme odjeli na noční soutěž do Choltic, začátek ve 22:00 hod.. V vyhlašování výsledků bylo ukončeno v sobotu ve 2:30 hod.. V půl čtvrté ráno jsme byly doma. Soutěže se účastnilo 20 týmů mužů a 7 žen. Běžela se dvě kola a do konečného pořadí se započítával lepší čas. Po prvním kole jsme byly na krásném 5. místě. Nakonec jsme skončili8..
11. Stéblová 38,07
Další pořadí: Jeníkovice, Semtěš, Lipoltice, Turov, Licomělice, Dolany, Dašice "A" a "B", Slepotice "A".

Noční Habry

4.7.2008

Již po třetí jsme vyrazili na noční soutěž do Habrů. Náš tým, doplněn dvěma náhradníky, pro které to byla první soutěž na vyrážecí terče. Soutěže se zúčastnilo 27 družstev.
     Za Hostovlice soutěžili: Stehlík Zdeněk, Joska Jarda ml., Vančura Jarda, Bročka Dan, Kolárik Standa, Kaňka Petr a Růžička Jarda.

8. Olešná 27,25 sec
Habry "A" a "B", Dobkov, Štoky, Petrovice "A", Bílek "A", Nová Ves u Chotěboře, Libice n. Dou., Horní Kurpá, Kámen "B", Lípa a Bílek "B".

Močovská proudnice

12.7.2008

V sobotu 12. července 2008 se zúčastnil náš tým soutěže "O Močovskou proudnici".
     Startovala družstva z Krchleb (jasný favorit), Chedrbí (měli skončit poslední), Močovice, Církvice a Hostovlice měli bojovat o 2-4 místo. Běžela se dvě kola a započítával se lepší čas.
     Náš tým nastoupil ve složení: Stehlík Zdeněk a Jan, Vančura Jarda, Jaska Jarda, Kaňka Petr, Bročka Dan, Růžička Jarda.
     První kolo bylo docela zdařilé, ale druhé se nepovedlo. Nakonec z toho bylo třetí místo.

Pořadí: 1. kolo 2. kolo
1. Krchleby 26,81 24,95
2. Církvice 32,57 28,95
3. Hostovlice 33,97 41,49
4. Močovice 34,04 34,07
5. Chedrbí 58,08

V rubrice fotogalerie v podrubrice 2008 Foto-Videoklip SDH Hostovlice v Močovicích

Soutěž v Habrech

16.7.2008

Soutěžní družstvo SDH Hostovlice se zúčastnilo v sobotu v sobotu 16.7.2008 další soutěže v Habrech. Za špatného počasí se sjelo 13 týmů.
     Tato soutěž byla velice dobře rozeběhnutá, ovšem došle k velké chybě - rozpojily se hadice C. Než došlo k napravení chyby, čas neúprosně běžel.
Nezadařilo se!!!  Věříme, že se již nic podobného nestane.
     Naše družstvo nastoupilo ve složení: Stehlík Zdeněk, Joska Jarda ml., Vančura Jarda, Kolárik Standa, Bročka Dan, Růžička Jarda, Kaňka Petr.

13.9.2008

SDH Hostovlice pořádalo v sobotu 13. září již tradiční loučení se sezónou. Jednalo se o přátelské setkání. Časy se měřily, ale pořadí se nevyhodnocovalo.
     Za Hostovlice se zůčastnili: Stehlík Zdeněk, Kropáček Michal, Joska Jarda ml., Kolárik Standa, Růžička Jarda, a nováčci Navrátil Martin a Kropáček Jan.

20.9.2008

K poslední soutěži vyrazilo naše družstvo až do Meziříčka (5km od Velkého Meziříčí). Tam se konala soutěž v letním táboře. Jelo se již v pátek, byly objednány chatky v kterých se přespávalo až do neděle, kdy se jelo domů. Akce to byla na závěr sezóny zdařilá. Bohužel nepřálo počasí, ale udělali jsme si pěkný víkend. Soutěž probíhala v sobotu, a družstva byla velmi silná. Naše stříkačka (12) byla jasně nejslabší. Šance na velký úspěch nebyl, ale neudělala se ostuda. Soutěžilo se s úzkými hadicemi na vyrážecí terče.
     Z Hostovlice se účastnili: Stehlík Zdeněk, Joska Jarda st. a ml., Kropáček Michal, Kolárik Standa, Bročka Dan, Kaňka Petr, a Růžička Jarda.
     Nejdříve se běželo první kolo, byly vyhlášeny výsledky, a potom prvních pět šlo druhé kolo o sele.